Evocasa Optima
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Usa acces in bloc!!!

4 participanți

In jos

Usa acces in bloc!!! Empty Usa acces in bloc!!!

Mesaj  roman.ovidiu.18 18/12/2012, 20:19

Buna ziua,

Propun sa reparam interfonul,usa de la intrare este in permanenta deschisa!!!!

Multumesc,

Ovidiu Roman

roman.ovidiu.18

Mesaje : 2
Data de inscriere : 18/12/2012

Sus In jos

Usa acces in bloc!!! Empty USA ACCES IN BLOC !!!

Mesaj  mihaela_birlan 19/12/2012, 03:14

Buna ziua,

Si eu subscriu la propunerea de mai jos, pentru reparare interfon, astfel incat usa de la intrare sa o putem inchide.

Mihaela Birlan

mihaela_birlan

Mesaje : 13
Data de inscriere : 13/01/2011

Sus In jos

Usa acces in bloc!!! Empty Re: Usa acces in bloc!!!

Mesaj  bogdan.popa 22/12/2012, 11:58

de acord si eu cu repararea.
bogdan

bogdan.popa

Mesaje : 33
Data de inscriere : 02/03/2012

Sus In jos

Usa acces in bloc!!! Empty Acces in bloc

Mesaj  Americanu 26/12/2012, 10:25

Salutare,
Sunt Florin de la ap.34.La ultima sedinta din Octombrie a fost vorba sa ne vedem iar intr-o sedinta dupa Revizia la agentul termic.Aceasta nu s-a mai intamplat.Eu cred ca ar fi mai bine ca macar la 3 luni sa mai facem o sedinta si sa stabilim anumite lucruri care apar si sa remediem din problemele vechi.Cum ar fii:Parcarea din dreptul complexului,cheltuielile pe spatii comune,generatorul de curent pentru situatii extreme(nu avem motorina) si multe altele.Am observat ca nu se i-a atitudine decat atunci cand ajungem la situatii limita.Eu sunt mutat in bloc de la inceput si m-am bucurat cand am vazut ca s-au mutat multi tineri.Speram ca este un nou suflu,nu cel comunist de la blocurile vechi.Imi pare rau sa vad ca nu aveti initiativa...Regula strutului...capul in nisip.Aveti doar pretentii,dar nu faceti nimic.....Fiecare pentru el....
Astept propunere pentru sedinta si sa vina toata lumea sa luam hoatrari serioase.Cu ocazia asta ne vom cunoaste mai bine si vom rezolva mai eficient problemele.Prin comunicare directa.Nu biletele in lift sau aici pe forum.

Americanu

Mesaje : 38
Data de inscriere : 14/01/2011

Sus In jos

Usa acces in bloc!!! Empty Re: Usa acces in bloc!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum